Sage Food App iPhone design Palm
Sage Food App iPhone design Palm
Sage Food App iPhone design Palm
Sage Food App iPhone design Palm
Sage Food App iPhone design Palm
Sage Food App iPhone design Palm

Sage Food App

Design uživatelského rozhraní a vizuálního rozhraní aplikace Sage Food App pro restaurace podle individuálních požadavku klientkyVývoj aplikace realizuje společnost Hygge Software , pro kterou jsme také realizovali kompletní brand design, webové stránky a tiskoviny. Prohlédnout tento projekt můžete v našem portfoliu.

Aplikace je inspirována konceptem Tinder – je to geosociální síťová aplikace. V Sage Food uživatel „přejetím prstem doprava“ označí, že se mi líbí, nebo „přejetím doleva“ nelíbí profily ostatních restauraci, které zahrnují jejich fotografie, menu, hodiny ve kterých restaurace je více obsazena, cenovou kategorii, adresu a recenze. V menu uživatel může ohodnotit svá oblíbená jídla a drinky. Oblíbené restaurace uživatel má možnost do svého profilu uložit. Profil uživatele je dle volby bud‘ veřejný nebo soukromý. Uživatel má přehled „navštívených“ restauraci, muže napsat recenzi a hodnotit objednávku. Aplikace poskytuje filtraci podle světových kuchyni – Thajská, Italská, Fast Food, Mexická, Francouzská, Jihovýchodní, Americká, Korejská, Japonská, Indická, Sushi, Drinky, Korejská, Veganská, Kavárny, Mořské plody, Dezerty, Steakhousy. Profil restauraci v Sage Food App obsahuje popis, menu a možnost objednat přes Uber Food a pod. služby. V restauraci uživatel má možnost platit přes aplikaci a stáhnout Receipt. Platba je jednoduchá přes QR kód.

Někam cestujete? Poznejte místní restaurace. Snídaně v New Yorku, brunch s přáteli v Miami nebo rande v China Townu v Londýně: Ať budete kdekoli, aplikace bude s Vámi. Uživatel také může dohledat a přidat své přátele, sdílet oblíbené restaurace mezi přátele v rámci aplikace nebo sdílet do aplikací Instagram, Facebook, WhatsApp apod. Do aplikaci uživatel může se přihlásit pomocí Apple ID a nebo vytvořit novou registraci.

KLIENT
Samantha Aguera
Datum
Kategorie: